Verrati tek United, Pogba në PSG? - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Verrati tek United, Pogba në PSG?

NULL NULL
14/12/2015

Marco Verrati mund të transferohet në Manchester United përderisa Paris Saint-Germain janë përgatitur për një ofertë të qartë për mesfushorin e Juventusit, Paul Pogba.

Për Pogban janë të interesuar klubet më të mëdhenj të Evropës si Barcelona dhe Real Madrid