Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Verrati dëshiron Realin

NULL NULL
01.06.2015 10:23
Mesfushori i talentuar Italian, Marco Verrati dëshiron të largohet nga PSG.

Goal.com raporton se Marco Verrati dëshiron të largohet nga PSG për tu bashkuar me Real Madridin. Megjithatë me dëshirën e lojtarit nuk po pajtohet klubi parisien. Ata nuk dëshirojnë ta shesin mesfushorin.

Marco Verrati llogaritet si një nga lojtarët kyç të PSG-së.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.