16:00, 15 Korrik 2019

Ecja me biçikletë nëpër male është vërtetë një punë e vështirë, por këto vende të shpërblejnë me kënaqësi dhe disa aventura fantastike të natyrës.

Më poshtë keni të listuar 10 destinacionet më ideale nëpër Europë për këtë lloj sporti, njofton Klan Kosova.

Liqeni Garda, Itali

Alpe d’Huez, Francë

Bonifacio, Corsica

Timmelsjoch, Austri

Parku Nacional Stelvio, Itali

Grossglockner High, Austri

Fanes-Sennes-Braies, Itali

Gran Canaria, Spanjë

Island

Scotland

Konkurs Pune

Lexo më shumë