13:32, 17 Mars 2019

64 vjeçari I.G dyshohet se u qëllua për vdekje nga vëllai i tij, i cili dyshohet se plagosi edhe një familjare 43 vjeçare, N.G.

Prokurori Mejdi Sefa ka konfirmuar lajmin për Klan Kosova dhe ka njoftuar se rasti është duke u hetuar.

Motivet e vrasjes ende nuk dihen, ndërsa ekipet e policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes.

I dyshuari për vrasje është personi me inicialet B.G i moshës 60 vjeçare i cili tani ndodhet ne stacionin policor.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë