“Vëllai i Madh” ka vendosur që t’iu jap një mundësi të dytë tre prej banorëve përmes “Kutisë së fatit” (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Vëllai i Madh” ka vendosur që t’iu jap një mundësi të dytë tre prej banorëve përmes “Kutisë së fatit” (VIDEO)

NULL NULL
27.01.2023 21:33

Banorët e eliminuar nga Big Brother VIP nga sonte do të kenë edhe një mundësi të dytë.

Përmes “Kutisë së fatit”, ata do të kenë mundësinë që edhe pas eliminimit të kthehen në shtëpi.

Do të jenë 15 kuti tek dera dhe kushdo që eliminohet do të ketë mundësi të zgjedh njërën prej tyre dhe vetëm tre shanse janë gjithsej nga 15.