“'Vëllai i Madh' i pinë B52-shat me bure”, Vedati ngjallë të qeshura me përgjigjen e tij (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“’Vëllai i Madh’ i pinë B52-shat me bure”, Vedati ngjallë të qeshura me përgjigjen e tij (VIDEO)

NULL NULL
23.02.2023 17:27

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Vedati, në një bisedë që kishte me banorët e tjerë, përfshirë: Artanin, Mbresën, Artën e Melisën, i ka bërë këta të fundit të qeshin me një përgjigje të tij.

Kësisoj, derisa Mbresa ka pyetur se – “Si ia bën ‘Vëllai i Madh’ të rrijë zgjuar ditë e natë?”, Vedati ka dhënë një përgjigje ikonike.

“Ai pi ‘B52’ me bure”, ka qenë përgjigjja e Vedatit, duke iu referuar pijes energjike “B52”.

Gjithsesi, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.