Vëllai i Madh e dërgon direkt në nominim Julianën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vëllai i Madh e dërgon direkt në nominim Julianën (VIDEO)

NULL NULL
27.02.2023 21:22

Juliana ka shkuar sot direkt në nominim të javës si dënim nga Vëllai i Madh.

Ky nominim vjen pasi Juliana brenda shtëpisë i ka shkelur disa rregulla të Big Brother Vip Kosova.

Ajo ka deklaruar se ka informacione për disa çështje të Big Brother Vip Kosova, duke u bërë “prank” banorëve të tjerë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.