Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Velijaj me mesazhe inspiruese

NULL NULL
16.06.2015 21:34

Vota e 21 qershorit do të përcaktojë nëse Tirana do qëndroj siç është apo do ta ndryshojë. Ky ka qenë mesazhi i përcjellë nga kandidati i Aleancës për Shqipërinë Europiane, Erion Velijaj në takimin përmbyllës për njësitë 5 dhe 10.

“Fatin e kemi në dorë me një votë me 21 qershor. Kemi në dorë Parkun e Liqenit nëse do të betonizohet ose nëse do të gjelbrohet, kemi në dorë Parkun Olimpik nëse do të realizohet ose jo”, tha Velijaj.

Kandidati i mazhorancës tha se kundërshtarët e tij kishin 4 vite për të punuar në Tiranë, por zgjodhën sipas tij të mos bëjnë asgjë, shkruan Time.al

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.