Vedati zgjedhet i preferuari i publikut (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati zgjedhet i preferuari i publikut (VIDEO)

NULL NULL
04.03.2023 00:48
Vedat Bajrami

Sonte është hapur një televotim, për banorin e preferuar të publikut.

Publiku ka votuar dhe ka vendosur për të preferuarin e tyre.

Sipas votave të tyre, i preferuar i publikut është zgjedhur Vedati.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.