Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati tregon problemin shëndetësor që e pati babai i tij para se të vdiste (VIDEO)

NULL NULL
05.02.2023 20:04

Vedati u ka treguar banorëve të Big Brother Vip Kosova për një problem shëndetësor që e pati babai i tij para se të vdiste.

Ai tha se babai i tij e pati një ndërhyrje në zorrë, sipas tij, zorrët e tij mbetën shumë të shkurtra në krahasim me normalen që duhet.

Edhe pas kësaj, Vedati deklaroi se babai i tij jetoi shumë i lumtur, ndonëse jetoi vetëm 14 muaj më pas.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.