Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati tregon për një histori qesharake që i ka ndodhur në Drenicë gjatë xhirimeve (VIDEO)

NULL NULL
28.02.2023 15:49

Vedati u ka treguar banorëve për një histori qesharake që i ka ndodhur në rajonin e Drenicës sa ishte duke xhiruar për Stupcat.

Ai tha se ishin në një shtëpi duke xhiruar dhe u frikësuan nga një qen.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.