Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati tregon një histori ‘virale’ vjedhjeje, banorët shokohen nga rasti (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 01:30

Gjatë mbrëmjes së sotme, përderisa banorët e Big Brother VIP Kosova ishin duke qëndruar në oborrin e shtëpisë së “Vëllait të Madh”, ata kanë biseduar duke treguar ngjarje interesante nga jeta e tyre jashtë kësaj aventure televizive.

Kësisoj, edhe Vedati ka treguar një histori vjedhjeje të ndodhur një ditë para se ai të bëhej pjesë e BBVK-së, ndërsa protagoniste të ngjarjes ishin disa gra.

Ai ka treguar se fotografia e tyre është bërë virale, ndërsa banorët, përfshirë Artën, Artanin dhe Himenën kanë reaguar të shokuar nga ngjarja në fjalë.

Për të ditur më saktësisht se për çfarë e ka fjalën Vedati, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.