Vedati thotë se nuk e ka keq me askënd brenda shtëpisë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati thotë se nuk e ka keq me askënd brenda shtëpisë (VIDEO)

NULL NULL
07.03.2023 09:42
Vedat Bajrami

Pas natës Prime, banorët e Big Brother VIP Kosova kanë shijuar një darkë në oborrin e shtëpisë.

Teksa po diskutonin për gjëra të ndryshme, Vedati tha se nuk e ka keq me askënd brenda.

Se çka tha ai më tej dhe si e komentuan banorët, e kuptoni përmes videos së mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.