Vedati, Stresi dhe Artani këndojnë këngë patriotike, pak orë para finales së madhe (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati, Stresi dhe Artani këndojnë këngë patriotike, pak orë para finales së madhe (VIDEO)

NULL NULL
17.03.2023 17:58

Finalistët e Big Brother VIP Kosova, Vedati, Stresi dhe Artani kanë kaluar sot ditën nën emocione të mëdha, dhe jo vetëm.

Ata po ashtu edhe kanë kënduar këngë patriotike, derisa gjendeshin në pjesën e tryezës së bukës në shtëpinë “Vëllait të Madh”.

E për t’i dëgjuar të tre konkurrentët finalistë duke kënduar, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.