Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati s’ndalon së foluri për luftë, tregon çka e kishte Zahirin (VIDEO)

NULL NULL
23.02.2023 15:27

Vedati edhe sot e ka vazhduar bisedën për luftën në Kosovë.

Teksa po i shijonte rrezet e diellit në oborrin e shtëpisë, ai i tregonte Melisës dhe Artës se çka e kishte heroin Zahir Pajaziti.

Klikoni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.