Vedati "rikrijon" skeçin e famshëm në rolin e modeles: Unë jam miss ultrazëri (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati “rikrijon” skeçin e famshëm në rolin e modeles: Unë jam miss ultrazëri (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 20:24

Banori i Big Brother VIP Kosova, Vedati e ka “rishfaqur “një prej skeçeve më të famshme të tij, brenda të cilit pati folur si një “femër modele”.

“Unë kur kam qenë shumë e vogël në bark të mamit, kam qenë miss ultrazëri”, ka thënë Vedati pos tjerash, derisa imitonte veten në rolin e tij para shumë kohësh.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.