Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati përplaset me Xhulin: Mbresën e pret jashtë publiku e karriera, por ty s’di çka të pret (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 22:08

Me të afruar përfundimi i kësaj aventure, edhe debatet e përplasjet në mes të banorëve sa vijnë e shtohen. Kësaj here nuk munguan as ato në mes të Vedatit e Julianës.

Vedati u shpreh se s’e ka idenë se me çka do të merret Juliana kur të dalë nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

“Mbresën e pret jashtë publiku e karriera, por ty s’e di se çka të pret”, u shpreh aktori.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.