Vedati përplaset me Stresin: Nuk kam ardhur këtu më fëlliq shpirtin tim (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati përplaset me Stresin: Nuk kam ardhur këtu më fëlliq shpirtin tim (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 23:27

Në këtë Prime, Vedati dhe Stresi e kanë pasur një debat të ashpër me njëri-tjetrin.

Në një moment Vedati tha se nuk ka ardhur në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova për të prishur shpirtin e tij.

“Nuk kam ardhur këtu që ta fëlliqë shpirtin tim, nuk po them se banorët e tjerë janë këtu të fëlliqur”, ka thënë Vedati.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.