Vedati për Xhulin: Më ka akuzuar pse nuk kam luftuar, ka luftuar Ademi, Zahiri dhe krejt Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati për Xhulin: Më ka akuzuar pse nuk kam luftuar, ka luftuar Ademi, Zahiri dhe krejt Kosova (VIDEO)

NULL NULL
03.03.2023 23:12
Vedat Bajrami

Një përplasje në darkën e të nominuarve, e cila vazhdoi edhe sonte në Prime, ishte ajo mes Vedatit dhe Xhulianës.

Vedati është shprehur se Xhuli e ka ofenduar shpesh, madje sipas tij edhe e ka akuzuar pse nuk ka luftuar.

“Xhuli shpesh më ka thënë të shti në xhep, ti je i vogël. Më ka akuzuar pse nuk kam luftuar, ka luftuar Ademi, Zahiri dhe krejt Kosova”, është shprehur ai.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.