Vedati pas daljes nga BBVK takohet me Zhegrovën dhe Sadikun - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati pas daljes nga BBVK takohet me Zhegrovën dhe Sadikun

NULL NULL
21.03.2023 23:22

Pas daljes nga Big Brother Vip Kosova, ish-banori Vedat Bajrami, sot është takuar me futbollistin Edon Zhegrova dhe me gazetarin e sportit, njëherësh edhe drejtor i Futbollit në Art Motion, Arlind Sadikun.

Në një fotografi të publikuar nga Sadiku shihen Bajrami dhe Zhegrova, mbishkrimi i të cilës është “Forca Kosova”.

Të njëjtën fotografi e ka ripostuar edhe Bajrami në profilin e tij në Instagram. Ai është edhe menaxher futbollisti Zhegrova. Të shtunën, Kosova do të luajë me Izraelin në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian. Kjo ndeshje do të transmetohet në Klan Kosova dhe Art Motion.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme