Vedati: Nuk kam ardhur këtu me skenare, ato i kam jashtë kësaj shtëpie (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati: Nuk kam ardhur këtu me skenare, ato i kam jashtë kësaj shtëpie (VIDEO)

NULL NULL
10.02.2023 00:04

Konkurrentët e nominuar të javës të Big Brother VIP Kosova i janë përgjigjur një sërë pyetjesh interesante gjatë darkës së shtruar enkas për ta.

“Të kemi dëgjuar duke komentuar banorët me humor. A është stili yt ‘qesh e ngjesh’?”, ka qenë një pyetje drejtuar Vedatit.

“Po ai është stili im i jetës, humori zgjon shumë tema me humor mundesh të afrohesh tek njerëzit. Edhe tek dashuria kur bëhet fjalë thonë kisha pasur dëshirë me pas humor të mirë. Unë jam kështu nuk kam ardhur këtu me skenar as me plane sepse ato i kam jashtë shtëpisë. Humori jem besoj që është dhe afrues me njerëzit”, ka thënë Vedati pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

lajme të ngjashme