Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati: Nuk e nënvlerësova Big Brother, përndryshe nuk do të isha këtu (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 22:06

Vedati ka thënë se asnjëherë nuk ka dalë kundër formatit Big Brother Vip Kosova.

Ai kështu u deklarua pas një pyetje që i erdhi nga publiku në darkën e të nominuarve.

“Po ta kisha nënvlerësuar kontentin Big Brother nuk do të kisha hyrë fare”, ka thënë Vedati.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.