Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati, Mbresës: Nuk ka kafe për ty se të del bishti (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 09:32

Mbresa i ka kërkuar Vedatit që t’i përgatis kafe asaj dhe Blastës, banorit tjetër të Big Brother Vip Kosova.

Vedati ia ktheu me shaka duke i thënë: “Jo se të del bishti”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.