Vedati: Kushdo që mendon se kam dyshime në rrëfimin e Melisës, e pastë vetën në qafë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati: Kushdo që mendon se kam dyshime në rrëfimin e Melisës, e pastë vetën në qafë (VIDEO)

NULL NULL
03.03.2023 22:24

Një përplasje gjatë javës, por edhe në Prime sonte ka ndodhur mes Melisës dhe Vedatit.

Melisa i ka thënë Vedatit se mendon që ai dyshon në historinë që ajo e ka treguar disa ditë më parë.

Ndërkaq, Vedati është shprehur se ka ende banorë që e mendojnë këtë gjë, por ai e ka kundërshtuar.

“Këtu brenda unë e shoh që ka disa banorë të cilën ende mendojnë se unë kam dyshuar mbi rrëfimin e Melisës, nëse mendojnë ashtu, e paqin vetën në qafë”, ka thënë Vedati.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS