Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati këndon: “Lem niher se s’bohet nami” (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 19:42

Vedati gjatë ditës së sotme ka kënduar këngën e njohur të një skeçi të tij.

Pasi që Fisi e ka pyetur se “A është llaf i yti kjo pjesë?”

Vedati e ka pranuar se e ka bërë vet atë këngë, më pas ka vazhduar ta këndoj këngë.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.