Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati iu tregon banorëve një ëndërr të frikshme (VIDEO)

NULL NULL
14.03.2023 09:53
Vedat Bajrami

Temë e diskutimit mes finalistëve të Big Brother VIP Kosova dhe disa prej ish-banorëve të shtëpisë, mbrëmë ishin fantazmat, dhe historitë frikësuese.

Ka qenë Vedat Bajrami ai i cili iu tregoi banorëve një histori kur ishte fëmijë.

Ndiqeni atë në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.