Vedati imiton Julianën teksa diskuton me Artën dhe Melisën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati imiton Julianën teksa diskuton me Artën dhe Melisën (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 17:24

Vedati i ka thënë Artës dhe Melisës se Juliana nuk i ka sjelljet e mira në raport me banorët e tjerë të shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ai, derisa fliste për Julianën, filloi ta imitonte banoren e BBVK-ës.

“Vjen edhe të thotë: ‘Mos ke thënë ti kështu për mua?”, tha Vedati.

Duke shtuar se më pas Juliana futet në debat me atë banor që e pyet.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.