Vedati ia vendosë Artanit plisin mbi kokë, derisa shijojnë pishinën bashkë me Brunon (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati ia vendosë Artanit plisin mbi kokë, derisa shijojnë pishinën bashkë me Brunon (VIDEO)

NULL NULL
07.03.2023 20:37

Pishina e shtëpisë më të ndjekur të momentit, asaj të Big Brother VIP Kosova, po vazhdon të mbetet ndër këndet goxha të preferuara të banorëve brenda.

Kësisoj, gjatë natës së sotme, mes banorësh që e shijuan pishinën, ishin edhe Bruno, Artani e Vedati. Madje, ky i fundit derisa po bënin qejf në pishinë, e ka marrë plisin dhe ia ka vendosur mbi kokë Artanit.

Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.