Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati ia qëllon numrave që Arta mendon, Melisa beson se ai është magjistar (VIDEO)

NULL NULL
31.01.2023 16:48

Vedati sot u kishte treguar banorëve një lojë me shifra, e cila ka të bëjë me llogarite matematikore.

Disa banorëve ai ua bëri këtë gjë dhe në fund ai ia qëllonte numrit që ata kishin përzgjedhur.

Kjo gjë e habiti Melisën, e cila e quante atë magjistar.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.