Vedati i asiston Dafinës në pastrimin e dyshemes (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati i asiston Dafinës në pastrimin e dyshemes (VIDEO)

NULL NULL
29.01.2023 19:33

Banorët e shtëpisë më të madhe në vend, Big Brother Vip Kosova, edhe sot e kanë pastruar vendin në të cilin qëndrojnë.

Njëra prej banoreve më të reja, Dafina, me fshesa elektrike e ka pastruar pjesën e tavolinës së bukës.

Asaj, i ndihmoi Vedati, banori tjetër i shtëpisë.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.