Vedati: Eksperienca këtu të mëson të jesh më i përkushtuar ndaj fëmijëve dhe gruas (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati: Eksperienca këtu të mëson të jesh më i përkushtuar ndaj fëmijëve dhe gruas (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 00:49

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Vedati në një bisedë që kishte me banorët e tjerë, ka folur rreth menaxhimit të kohës.

Pos tjerash, Vedati ka thënë se “eksperienca brenda shtëpisë së BBVK-së, ndikon në vetëdijesimin e sjelljeve karshi familjes dhe njerëzve në përgjithësi”.

“Pasuria e madhe të qon peshë. Prandaj, ne duhet të ia dimë vlerën që jemi këtu sepse kjo të mëson të jesh më i kujdesshëm me njerëzit jashtë, më familjar, më i përkushtuar ndaj fëmijëve e gruas”, ka thënë ai.

“Ne, komplet populli duhet të merremi me menaxhimin e kohës”, ka shtuar Vedati.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.