Vedati e bëri pjesë të "Trekëndëshit të Bermudës", Mbresa i reagon (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati e bëri pjesë të “Trekëndëshit të Bermudës”, Mbresa i reagon (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 22:53

Pasi që Vedati e bëri pjesë të “Trekëndëshit të Bermudës”, Mbresa ka reaguar ndaj kësaj deklarate.

Ajo ka cekur disa pjesë kur është ndjerë e ofenduar nga Vedati, si dhe mohon të jetë pjesë e trekëndëshit.

“Nuk kisha dashtë me më fut në trekëndësh me askënd. Unë kam reaguar vetëm për Melisën dhe e dyta në darkën e nominuarve kur ke folur për përzgjedhjet e banorëve, jam ndjerë e ofenduar”, ka thënë Mbresa.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.