Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati drejtuar Stresit: Më fal shumë, por unë nuk jam grua e keqe, nuk bëj këso muhabetesh (VIDEO)

NULL NULL
04.02.2023 00:23

Debati i sotëm në mes të Stresit dhe Vedatit ka eskaluar deri në ofendime, karshi njëri-tjetrit dhe atë ‘live’ përgjatë transmetimit të spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova.

Stresi i ka thënë Vedatit “se burrat nuk flasin se ai”, ndërsa Vedati kishte një replikë, po aq të ashpër.

“Ti nuk mund t’i ndihmosh një familjari tënd nëse e ke lënë jashtë, më fal por unë s’jam grua e keqe dhe nuk bëj këso muhabetesh”, ka thënë Vedati pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.