Vedati diskuton me banorët një ide për 'prank' ndaj Brunos (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati diskuton me banorët një ide për ‘prank’ ndaj Brunos (VIDEO)

NULL NULL
21.02.2023 23:57

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Vedati ka shpalosur një ide për t’i bërë ‘prank’ Brunos.

Idenë e tij, Vedati e ka komentuar në prani të disa prej banorëve të tjerë, përfshirë: Andin, Mbresën dhe Artanin.

Por, cila ishte ideja e Vedatit? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.