Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati: Disa banorë janë konsumuar aq shumë, i përdorin debatet për ta siguruar vëmendjen në Prime (VIDEO)

NULL NULL
02.03.2023 18:31

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Vedati ka folur gjatë pasdites së sotme mbi strategjinë e lojës të disa prej banorëve.

Ai ka thënë se shumë prej tyre janë konsumuar dhe po përdorin debatet për të siguruar “daljen” në spektaklin Prime.

“Unë po i vë re disa sende, kur po afrohen ditët e fundit para Prime, në mungesë të asaj se nuk kanë çfarë të japin, duan që me secilin ta kenë nga një debat”, ka thënë Vedati pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.