Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati dhe Dafina e këndojnë këngën e “Destan Begut” (VIDEO)

NULL NULL
15.02.2023 20:57

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Dafina dhe Vedati duket të kenë qenë goxha në disponim të mirë gjatë mbrëmjes së sotme.

Madje, dyshja janë parë duke kënduar këngë patriotike të tilla si ajo e “Destan Begut”.

Por, për të parë se si ata e interpretuan këngën ikonike, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.