Vedati dhe Artani vazhdojnë me skena qesharake në kuzhinë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati dhe Artani vazhdojnë me skena qesharake në kuzhinë (VIDEO)

NULL NULL
12.03.2023 16:41

Vedati dhe Artani sot kanë bërë shaka me njëri-tjetrin para kamerave në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Ata patën bashkë momente qesharake për disa minuta.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.