Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati dhe Artani përpiqen “ta mashtrojnë” Melisën rreth rregullave të “Vëllait të Madh” (VIDEO)

NULL NULL
07.02.2023 23:05

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Vedati dhe Artani kanë sajuar një storie interesante në tentim për “ta mashtruar” Melisën mbi rregullat e kontratës me “Vëllain e Madh”.

Ata i kanë thënë Melisës se rregullat aktuale do të vlejnë edhe disa muaj pasi BBVK të përfundojë, ndërsa ajo ka mbetur e befasuar nga shembulli që Artani dhe Vedati kanë marrë për t’ia “vërtetuar” asaj këtë “fakt”.

Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.