Vedati detyrohet të bëjë diçka të pazakontë në shtëpi (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati detyrohet të bëjë diçka të pazakontë në shtëpi (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 15:46

Derisa djemtë e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova ishin duke luajtur në oborr, atyre topi iu ra mbi çati.

Vedati ishte ai i cili vendosi ta marrë atë sërish, duke hipur në shkallë, por që u asistua nga Atdheu.

Kur topin e mori Vedati, ai i ra mbi kokë Atdheut që ishte pranë. Kjo shkaktoi të qeshura tek të gjithë banorët.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Për më shumë detaje shikoni videon më poshtë: