Vedati: Dashtë Zoti që Stresi kur të dalë jashtë të bashkohet me Kejsin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati: Dashtë Zoti që Stresi kur të dalë jashtë të bashkohet me Kejsin (VIDEO)

NULL NULL
23.02.2023 23:40
Vedat Bajrami

Gjatë darkës të nominuarve të Big Brother VIP Kosova, atyre u janë parashtruar dhe pyetjet anonime.

E Vedatit i është bërë një pyetje në lidhje me Stresin, gjatë përgjigjes së të cilës ai ka thënë se në Big Brother VIP Kosova e ka takuar reperin për herë të parë.

Ai ndër të tjera është shprehur se shpreson që Stresi kur të dalë jashtë të bashkohet me Kejsin.

“Stresi dhashtë Zoti kur të dalë nga këtu, të bëhet bashkë me ish-gruan e tij, sepse ashtu e ka thënë, e besa edhe në dasmë i shkojë”, është shprehur Vedati.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.