Vedati bën shaka me banorët imiton stjuardesat dhe pilotët (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati bën shaka me banorët imiton stjuardesat dhe pilotët (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 14:10

Shakatë e Vedatit brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova nuk kanë të ndalur as sot.

Kësaj here, ai filloi të improvizonte sikur ishin në një aeroplan, dhe bënte zërat e stjuardesave dhe pilotit.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.