Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati, Artani e Stresi ankohen mbi lojën e Xhulit në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
16.03.2023 20:12

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Vedatii, Artani e Stresi kanë diskutuar rreth veprimeve të Xhulit, gjatë kësaj jave të fundit.

Vedati ka thënë se ajo ka lobuar kundër tij, derisa ka shtuar se personalisht ai se kishte bërë kurrë një gjë të tillë për asnjë prej banorëve të BBVK-së.

Sigurisht, me të janë pajtuar edhe Stresi e Artani, veç se për të zbuluar bisedën e tyre, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.