Vedat Muriqi shënon gol fantastik me Fenerbahçen (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedat Muriqi shënon gol fantastik me Fenerbahçen (VIDEO)

NULL NULL
19/08/2019

Sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi, ka shënuar një gol të bukur për Fenerbahçen.

Muriqi arriti ta tundë portën e Gaziantepit, në minutën e 17-tëm njofton Klan Kosova.

Kujtojmë se ndeshja midis Gaziantepit dhe Fenerbahçes ka përfunduar me rezultat 5-0 në favor për këtë të fundit.

Klikoni këtu për ta parë golin e Muriqit.

klankosova.tv