"Vedat Bajrami nuk i ikë asnjë lloj teme e asnjë debati", thotë Vedati (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Vedat Bajrami nuk i ikë asnjë lloj teme e asnjë debati”, thotë Vedati (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 00:51

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Vedati gjatë darkës së nominuarve është ndeshur me një sërë pyetjesh pikante, e që ishin anonime.

“Pse ikën nga tema dhe e kthen atë në temë patriotizmi e diaspore duke qenë tema të prekura shumë nga populli, nga çfarë ke frikë?”, ka qenë një pyetje drejtuar Vedatit.

“Unë ende nuk kam pasur asnjë pyetje që me ikë nga to,e dyta Vedat Bajrami nuk ikë asnjë teme e asnjë debate, se nëse dikush e ka frenkuentuar më shumë diasporën, më shumë se unë nuk besoj që ka këtu. Unë mendoj që kur e kam përmendur e kam përmendur me mend dhe me vulë”, ka thënë Vedati.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.