21:10, 11 Maj 2019

Vedat Ademi ka publikuar këngën e re.

“Nuk kam faj quhet” projekti, me muzikë të realizuar nga Genti Myftaraj, tekst nga Kevin Kalo dhe Vedat Ademi, ndërkaq videoklipin e realizoi Pro Video, njofton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë