Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Veç zoti mundet me na nda”, Adri i bindur me lidhjen e tij me Ilirianën (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 19:45
adri

Banori i Big Brother VIP Kosova, Adri ka folur për lidhjen e tij me Ilirianën.

Ai është shprehur se nuk e mendon ndarjen nga ajo, përcjell Klankosova.tv.

“Veç zoti mundet me na nda”, është shprehur ai.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.