Vdiq regjisorja Vjosa Berisha - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdiq regjisorja Vjosa Berisha

NULL NULL
1 week më parë

Regjisorja e njohur Vjosa Berisha, ka ndërruar jetë sot pasi humbi betejën me kancerin.

Këtë e bëri të ditur bashkëshorti i saj, Fatos Berisha, përmes një njoftimi mortor në Instagram, përcjell klankosova.tv.

”Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër.
Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë.
Familjet Berisha dhe Istrefi”.