Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdiq një 50-vjeçar në Sarandë, ra nga lartësia teksa po punonte në një ndërtesë

NULL NULL
30.05.2023 13:42
Vdekje Sarande

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Sarandë ku ka ndërruar jetë një punëtor.

“50-vjeçari E.K., duke punuar në një pallat në ndërtim, dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe si pasojë e dëmtimeve të marra, ka ndërruar jetë në vendngjarje. ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:30, në lagjen nr.1, Sarandë”, ka njoftuar policia, shkruan TCh, përcjell Klankosova.tv

Grupi hetimor vijon veprimet në vendin e ngjarjes, me qëllim dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.