Vdes veterani i UÇK-së Zeqir Shala - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes veterani i UÇK-së Zeqir Shala

NULL NULL
22.03.2023 10:00
Zeqir Shala

Ka ndërruar jetë veterani i luftës së UÇK-së, Zeqir Shala, nga fshati Vuçak i Drenasit.

Lajmin e ka bërë të ditur Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së përmes një njoftimi në Facebook, njofton Klan Kosova.

“Varrimi i të ndjerit bëhet sot me datën 22.03.2023, në orën 15:00 në varrezat e fshatit Vuçak”.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

klankosova.tv