Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes ushtari i UÇK-së, Bedri Gubetini – Sokoli

NULL NULL
13.03.2023 20:25

Ka vdekur ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bedri Gubetini, i njohur si “Sokoli”.

Lajmi u dha nga familjarët e të ndjerit.

Varrimi i veteranit të UÇK-së do të bëhet më 14 mars në ora 15:00, në varrezat e qytetit në Prishtinë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.